SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
GUIF F09
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Gimonäs Umeå IF
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Damer Utveckling Serie D
2023/24: Damer Utveckling Serie D
2023/24: Pantamera F Div. 1
2023/24: Pantamera F Div. 1
2023/24: Pantamera F Div. 2
2023/24: Pantamera F Div. 2
2019/20: Pantamera F Div. 14
2019/20: Pantamera F Div. 15
SEPTEMBER 2023
30
15:00
lör
15:00
Hammarhallen Vännäs
Spöland Vännäs IF -
Gimonäs Umeå IF
1 - 3
30
15:00
lör
15:00
Hammarhallen Vännäs
Spöland Vännäs IF -
Gimonäs Umeå IF
1 - 3
OKTOBER 2023
14
13:30
lör
13:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Skellefteå IBS
4 - 0
14
13:30
lör
13:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Skellefteå IBS
4 - 0
21
12:30
lör
12:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF
- Sävar IK
6 - 3
21
12:30
lör
12:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF
- Sävar IK
6 - 3
27
19:30
fre
19:30
Balderhallen A
Skellefteå IBK -
Gimonäs Umeå IF
5 - 6
27
19:30
fre
19:30
Balderhallen A
Skellefteå IBK/SIBS -
Gimonäs Umeå IF
5 - 6
28
12:30
lör
12:30
Thoren Arena
Team Thorengruppen SK -
Gimonäs Umeå IF
2 - 2
28
12:30
lör
12:30
Thoren Arena
Team Thorengruppen SK -
Gimonäs Umeå IF
2 - 2
NOVEMBER 2023
10
19:45
fre
19:45
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Sävar IK/Täfteå IK
8 - 2
10
19:45
fre
19:45
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Sävar IK/Täfteå IK
8 - 2
11
14:30
lör
14:30
Midgårdshallen
IBF Dalen/SSK Svart -
Gimonäs Umeå IF
2 - 2
11
14:30
lör
14:30
Midgårdshallen
IBF Dalen/SSK Svart -
Gimonäs Umeå IF
2 - 2
18
10:15
lör
10:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
2 - 2
18
10:15
lör
10:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
2 - 2
18
15:00
lör
15:00
Bråvallahallen
Hörnefors IF -
Gimonäs Umeå IF
2 - 1
18
15:00
lör
15:00
Bråvallahallen
Hörnefors IF -
Gimonäs Umeå IF
2 - 1
25
16:15
lör
16:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Holmsund City IBC
3 - 2
25
16:15
lör
16:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Holmsund City IBC
3 - 2
DECEMBER 2023
01
18:20
fre
18:20
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF/F10
3 - 2
01
18:20
fre
18:20
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF/F10
3 - 2
02
13:00
lör
13:00
Vildmannahallen
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen /SSK Grön
5 - 0
02
13:00
lör
13:00
Vildmannahallen
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen /SSK Grön
5 - 0
08
19:00
fre
19:00
Vildmannahallen
Umeå City IBF -
Gimonäs Umeå IF
2 - 5
08
19:00
fre
19:00
Vildmannahallen
Umeå City IBF -
Gimonäs Umeå IF
2 - 5
16
16:30
lör
16:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen/SSK Svart
2 - 1
16
16:30
lör
16:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen/SSK Svart
2 - 1
17
10:20
sön
10:20
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Spöland Vännäs IF
7 - 1
17
10:20
sön
10:20
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Spöland Vännäs IF
7 - 1
28
20:30
tor
20:30
IKSU
Gimonäs Umeå IF GUIF F09
- Gimonäs Umeå IF
-
JANUARI 2024
12
fre
00:00
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Gimonäs Umeå IF
3 - 6
12
19:30
fre
19:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Gimonäs Umeå IF
3 - 6
12
19:30
fre
19:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Gimonäs Umeå IF
3 - 6
14
12:30
sön
12:30
Balderhallen A
Skellefteå IBS -
Gimonäs Umeå IF
0 - 8
14
12:30
sön
12:30
Balderhallen A
Skellefteå IBS -
Gimonäs Umeå IF
0 - 8
20
13:00
lör
13:00
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Skellefteå IBK/SIBS
2 - 7
20
13:00
lör
13:00
Umeå Energi Arena Väst
Gimonäs Umeå IF
- Skellefteå IBK/SIBS
2 - 7
27
10:30
lör
10:30
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Team Thorengruppen SK
6 - 0
27
10:30
lör
10:30
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Team Thorengruppen SK
6 - 0
FEBRUARI 2024
02
19:30
fre
19:30
Musköten 2
IBF Dalen/SSK Svart -
Gimonäs Umeå IF
0 - 1
02
19:30
fre
19:30
Musköten 2
IBF Dalen/SSK Svart -
Gimonäs Umeå IF
0 - 1
03
12:00
lör
12:00
Sävaråhallen
Sävar IK/Täfteå IK -
Gimonäs Umeå IF
2 - 4
03
12:00
lör
12:00
Sävaråhallen
Sävar IK/Täfteå IK -
Gimonäs Umeå IF
2 - 4
03
13:45
lör
13:45
Sävaråhallen
Sävar IK -
Gimonäs Umeå IF
1 - 4
03
13:45
lör
13:45
Sävaråhallen
Sävar IK -
Gimonäs Umeå IF
1 - 4
09
fre
00:00
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
7 - 1
09
fre
00:00
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
7 - 1
09
19:15
fre
19:15
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
7 - 1
09
19:15
fre
19:15
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Röbäcks IF
7 - 1
16
19:00
fre
19:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Hörnefors IF
1 - 0
16
19:00
fre
19:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Hörnefors IF
1 - 0
29
20:15
tor
20:15
Musköten 2
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen/SSK Svart
3 - 1
29
20:15
tor
20:15
Musköten 2
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen/SSK Svart
3 - 1
MARS 2024
10
13:00
sön
13:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC -
Gimonäs Umeå IF
3 - 2
10
13:00
sön
13:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC -
Gimonäs Umeå IF
3 - 2
16
13:30
lör
13:30
Musköten 1
IBF Dalen /SSK Grön -
Gimonäs Umeå IF
2 - 1
16
13:30
lör
13:30
Musköten 1
IBF Dalen /SSK Grön -
Gimonäs Umeå IF
2 - 1
17
14:30
sön
14:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Gimonäs Umeå IF
4 - 1
17
14:30
sön
14:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Gimonäs Umeå IF
4 - 1
22
19:00
fre
19:00
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF
- Team Kalix Innebandy
-
23
13:30
lör
13:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF/F10 -
Gimonäs Umeå IF
2 - 8
24
16:00
sön
16:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF
- Umeå City IBF
7 - 1
Sponsorer