SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
GUIF P2010 CSÅ
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Gimonäs Umeå IF
GUIF P2010 CSÅ Futsal
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Futsal Pojkar 14 grp 1
2024: Futsal Pojkar 14 grp 1
2024: Futsal Pojkar 14 grp 1
2024: Futsal Pojkar 14 grp 2
2024: Futsal Pojkar 14 grp 2
DECEMBER 2023
01
19:00
fre
19:00
Ålidhemshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo
9 - 4
01
19:00
fre
19:00
Ålidhemshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo
9 - 4
03
20:00
sön
20:00
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Ersmarks IK P14 (födda 10)
2 - 4
03
20:00
sön
20:00
Midgård
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Ersmarks IK P14 (födda 10)
2 - 4
08
18:00
fre
18:00
Olasjöhallen
Obbola IK 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
6 - 2
08
18:00
fre
18:00
Olasjöhallen
Obbola IK 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
6 - 2
09
16:30
lör
16:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
2 - 4
09
16:30
lör
16:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
2 - 4
16
15:00
lör
15:00
Ersängshallen
Ersboda SK P2010 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
2 - 5
16
15:00
lör
15:00
Ersängshallen
Ersboda SK P2010 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
2 - 5
17
15:00
sön
15:00
Castorhallen
Bjurholms IF P10-12 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
2 - 3
17
15:00
sön
15:00
Castorhallen
Bjurholms IF P10-12 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
2 - 3
JANUARI 2024
13
14:30
lör
14:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
8 - 3
13
14:30
lör
14:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 1 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
8 - 3
13
15:30
lör
15:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 2 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
8 - 3
13
15:30
lör
15:30
Bräntbergsskolan
Mariehem SK P10 2 -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
8 - 3
21
15:00
sön
15:00
Vildmannahallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Lycksele IF P10 Vit
10 - 2
21
15:00
sön
15:00
Vildmannahallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Lycksele IF P10 Vit
10 - 2
21
17:00
sön
17:00
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Lycksele IF P10 Blå
5 - 2
21
17:00
sön
17:00
Ålidhemshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Lycksele IF P10 Blå
5 - 2
26
19:00
fre
19:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
7 - 2
26
19:00
fre
19:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebo -
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
7 - 2
28
10:00
sön
10:00
Midgård
Ersmarks IK P14 (födda 10) -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
2 - 3
28
10:00
sön
10:00
Midgård
Ersmarks IK P14 (födda 10) -
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
2 - 3
FEBRUARI 2024
03
11:30
lör
11:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Röbäcks IF 1
7 - 3
03
11:30
lör
11:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Röbäcks IF 1
7 - 3
04
15:30
sön
15:30
Ålidhemshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Obbola IK 1
1 - 6
04
15:30
sön
15:30
Ålidhemshallen
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Obbola IK 1
1 - 6
11
11:30
sön
11:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Ersboda SK P2010
1 - 6
11
11:30
sön
11:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ svart
- Ersboda SK P2010
1 - 6
11
13:30
sön
13:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Bjurholms IF P10-12
2 - 2
11
13:30
sön
13:30
Ålidhemsskolan, Norra
Gimonäs Umeå IF CSÅ Vit
- Bjurholms IF P10-12
2 - 2
Sponsorer