Information om Covid-19
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Gimonäs Umeå IF
Div 3 GUIF - Björna Tors 1900 ålidhem
2016-06-22 19:49
Dagen före midsommarafton, torsdag 23, är det dags för vårsäsongens sista match mot 9e placerade Björna.
Matchstart 1900 Ålidhem Arena, Välkomna !

LagSVOFGM-IMDPSVOFGM-IMDPSVOFGM-IMDP

IFK Östersund11110053-15233660036-03618550017-11615
Kramfors-Alliansen1172222-1662353209-5411640213-11212
Gottne IF1070325-101521540118-6121253027-439
Frösö IF1060422-31-918430114-77963038-24-169
Sandviks IK1051422-16616621311-1107430111-569
Sollefteå GIF FF1151521-19216630311-929521210-1007
Gimonäs Umeå IF1050523-15815520310-556530213-1039
Stöde IF1040612-22-101252038-10-2652034-12-86
Björna IF1023513-30-17950235-12-7252128-18-107
Ope IF1121814-29-157520310-11-1660154-18-141
Kubikenborgs IF102179-24-15752036-7-1650143-17-141
Röbäcks IF 101188-31-23



http://svenskfotboll.se/cuper-och-serier/information/?scr=table&ftid=61940








 

Nyhetsarkiv
Öppettider på kansliet2020-08-03 12:28
Info om handbollsskolan2020-06-30 15:54
Händelse vid träning2020-06-17 18:32
Vi behöver ert stöd!2020-05-20 11:17
Rapport från årsmötet2020-05-19 10:01
GUIF-dagen inställd2020-05-13 11:43
Årsmöte 2020-05-13 08:20
Fotboll på sommarlovet2019-06-26 10:17
Årsmöte2019-02-07 10:20
Enkät "Nöjd medlem"2019-01-24 15:43
GUIF:s Unga Ledare2018-10-11 14:33
Fotboll på sommarlovet2018-07-02 16:43
2018-06-15 10:53
Program: GUIF-dagen2018-06-04 16:03
2018-06-01 09:58
2018-05-29 13:50
2018-05-28 14:38
GUIF:s integritetspolicy2018-05-25 15:02
2018-05-23 13:14
Årsmöte 2018-04-04 09:46
Fredagar för tjejer!2018-02-05 14:42
Inköp matchtröjor2018-01-12 14:14
Enkät "nöjd medlem"2018-01-10 15:42
2017-12-18 13:42
Årsmöte 25 mars2017-12-14 14:05
Anmälan till handboll2017-08-17 10:04
Vi ses på GUIF-dagen!2017-05-19 11:28
Handbollens dag 23 april2017-03-27 11:20
Årsmötessummering2017-03-27 10:48
Årsmöte2017-03-21 09:50
GUIF-dagen den 6 juni!2016-06-02 14:33
Handbollsskola i sommar2016-05-24 11:18
Div3 GUIF - Gottne2016-05-20 13:03
GUIF dagen2016-05-11 13:36
Hemmapremiär ikväll !!2016-04-29 13:09
Fotbollsskola - GUIF !2016-02-18 08:30
 
Sponsorer