Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Div 3 GUIF - Björna Tors 1900 ålidhem
2016-06-22 19:49
Dagen före midsommarafton, torsdag 23, är det dags för vårsäsongens sista match mot 9e placerade Björna.
Matchstart 1900 Ålidhem Arena, Välkomna !

LagSVOFGM-IMDPSVOFGM-IMDPSVOFGM-IMDP

IFK Östersund11110053-15233660036-03618550017-11615
Kramfors-Alliansen1172222-1662353209-5411640213-11212
Gottne IF1070325-101521540118-6121253027-439
Frösö IF1060422-31-918430114-77963038-24-169
Sandviks IK1051422-16616621311-1107430111-569
Sollefteå GIF FF1151521-19216630311-929521210-1007
Gimonäs Umeå IF1050523-15815520310-556530213-1039
Stöde IF1040612-22-101252038-10-2652034-12-86
Björna IF1023513-30-17950235-12-7252128-18-107
Ope IF1121814-29-157520310-11-1660154-18-141
Kubikenborgs IF102179-24-15752036-7-1650143-17-141
Röbäcks IF 101188-31-23



http://svenskfotboll.se/cuper-och-serier/information/?scr=table&ftid=61940








 

Nyhetsarkiv
Fotboll på sommarlovet2019-06-26 10:17
Årsmöte2019-02-07 10:20
Enkät "Nöjd medlem"2019-01-24 15:43
GUIF:s Unga Ledare2018-10-11 14:33
Fotboll på sommarlovet2018-07-02 16:43
2018-06-15 10:53
Program: GUIF-dagen2018-06-04 16:03
2018-06-01 09:58
2018-05-29 13:50
2018-05-28 14:38
GUIF:s integritetspolicy2018-05-25 15:02
2018-05-23 13:14
Årsmöte 2018-04-04 09:46
Fredagar för tjejer!2018-02-05 14:42
Inköp matchtröjor2018-01-12 14:14
Enkät "nöjd medlem"2018-01-10 15:42
2017-12-18 13:42
Årsmöte 25 mars2017-12-14 14:05
Anmälan till handboll2017-08-17 10:04
Vi ses på GUIF-dagen!2017-05-19 11:28
Handbollens dag 23 april2017-03-27 11:20
Årsmötessummering2017-03-27 10:48
Årsmöte2017-03-21 09:50
GUIF-dagen den 6 juni!2016-06-02 14:33
Handbollsskola i sommar2016-05-24 11:18
Div3 GUIF - Gottne2016-05-20 13:03
GUIF dagen2016-05-11 13:36
Hemmapremiär ikväll !!2016-04-29 13:09
Fotbollsskola - GUIF !2016-02-18 08:30
 
Sponsorer