SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
GUIF F2010
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Gimonäs Umeå IF
Fotboll
GUIF Damer
GUIF Damer div. 3
GUIF DJ
GUIF F2010 CSÅ
GUIF F2010 Tomtebo
GUIF F2011
GUIF F2012 CSÅ
GUIF F2012 Tomtebo
GUIF F2013 CSÅ
GUIF F2013 Tomtebo
GUIF F2013/2014 CSÅ
GUIF F2014 Sjöfru
GUIF F2014 Tomtebogård
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Sjöfru
GUIF F2015 Tomtebogård
GUIF F2016 Carlshöjd
GUIF F2016 Sjöfru
GUIF F2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2016 Tomtebogård
GUIF Herr Division 4-5
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Syd
GUIF P09 Nord
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Sjöfru
GUIF P2010 Tomtebogård
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Tomtebo
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2015 Carlshöjd
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2015 Tomtebogård
GUIF P2016 Carlshöjd
GUIF P2016 Sjöfru
GUIF P2016 Sofiehem/Ålidhem
GUIF P2016 Tomtebogård
Handboll
GUIF Damer
GUIF F07/08
GUIF F2009
GUIF F2010
GUIF F2011/2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07/08
GUIF P09/P2010
GUIF P2011/2012
GUIF P2013
GUIF P2014
GUIF P2015
Innebandy
GUIF Damer
GUIF F09
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2013
GUIF F2014
GUIF F2015 Carlshöjd
GUIF F2015 Sofiehem/Ålidhem
GUIF F2015 Tomtebo
GUIF Herrar
Gimonäs Umeå IF/IBF
GUIF Herr JAS
GUIF HJ
GUIF P08
GUIF P09 Match
GUIF P09 Svart
GUIF P09 Vit
GUIF P2010
GUIF P2011 CSÅ
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012 CSÅ
GUIF P2012 Sjöfru
GUIF P2012 Tomtebogård
GUIF P2013 CSÅ
GUIF P2013 Sjöfru
GUIF P2013 Tomtebogård
GUIF P2014 CSÅ
GUIF P2014 Sjöfru
GUIF P2014 Tomtebogård
GUIF P2015 CSÅ
GUIF P2015 Sjöfru
GUIF P2015 Tomtebogård
Futsal
GUIF Damer
GUIF F2010
GUIF F2011
GUIF F2012
GUIF F2015
GUIF Herrar
GUIF P07 CSÅ
GUIF P2010 CSÅ
GUIF P2010 Tomtebo
GUIF P2011 Tomtebo
GUIF P2012
GUIF P2013
GUIF P2015 Tomtebo
GUIF P2015 CSÅ
Klasslag
GUIF Alverna
GUIF Bysingarna
GUIF Cykloperna
GUIF Juvelerna
GUIF Månen
GUIF Pärlorna
GUIF Sofiehem/Ålidhem
GUIF Solen
Hund
Gimonäs Umeå IF
Hem
Nyheter
Dokument
Truppen
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Kontakt
Hem
Nyheter
Dokument
Truppen
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera F Div. 6
2023/24: Pantamera F Div. 6
2023/24: Pantamera F Div. 7
2023/24: Pantamera F Div. 7
2023/24: Pantamera F Div. 8
2023/24: Pantamera F Div. 8
2023/24: Pantamera F Div. 9
2023/24: Pantamera F Div. 9
2019/20: Flickor 10 Umeå
OKTOBER 2023
21
14:30
lör
14:30
Jubileumshallen Teg
IBF Dalen/Södra F10Vit -
Gimonäs Umeå IF/Svart
2 - 3
22
15:30
sön
15:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF /Vit
- IBF Dalen
1 - 0
28
14:10
lör
14:10
Musköten 2
IBF Dalen/Svart -
Gimonäs Umeå IF/Vit
2 - 4
29
13:30
sön
13:30
Vildmannahallen
Gimonäs Umeå IF/Svart
- Umeå City IBF/Blå
2 - 4
NOVEMBER 2023
04
10:30
lör
10:30
Hammarhallen Vännäs
Spöland Vännäs IF -
Gimonäs Umeå IF/Svart
1 - 1
12
14:30
sön
14:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Vit
- Ersboda SK
4 - 3
18
11:10
lör
11:10
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Nord -
Gimonäs Umeå IF/Vit
3 - 2
19
11:30
sön
11:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF/Svart
- Röbäcks IF/Blå
5 - 1
25
10:30
lör
10:30
Vildmannahallen
Umeå City IBF/Vit-2 -
Gimonäs Umeå IF/Svart
12 - 1
26
13:15
sön
13:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF /Vit
- Umeå City IBF /Blå
3 - 2
DECEMBER 2023
02
15:15
lör
15:15
Musköten 1
Sandåkerns SK -
Gimonäs Umeå IF/Vit
7 - 4
03
12:30
sön
12:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF/Svart
- IBF Dalen
0 - 3
09
13:30
lör
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC -
Gimonäs Umeå IF/Svart
9 - 0
10
14:30
sön
14:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF/Blå -
Gimonäs Umeå IF /Vit
1 - 3
16
13:30
lör
13:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Vit
- Umeå City IBF/F11
0 - 0
17
12:30
sön
12:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Svart
- Sävar IK
4 - 5
JANUARI 2024
03
14:50
ons
14:50
Skyttis Arena 1
Örnsköldsvik IBK -
Gimonäs Umeå IF
-
03
19:50
ons
19:50
Skyttis Arena 1
Gimonäs Umeå IF
- Höglands AIF 2
-
04
10:30
tor
10:30
Nolaskolan
Gimonäs Umeå IF
- IBF Dalen Vit
-
04
14:40
tor
14:40
Nolaskolan
Holmsund City IBC -
Gimonäs Umeå IF
-
13
14:30
lör
14:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Vit
- IBF Dalen/Svart
2 - 2
14
15:10
sön
15:10
Vildmannahallen
Umeå City IBF/Blå -
Gimonäs Umeå IF/Svart
3 - 1
20
12:10
lör
12:10
Musköten 1
IBF Dalen -
Gimonäs Umeå IF /Vit
2 - 2
21
16:30
sön
16:30
Midgårdshallen
Gimonäs Umeå IF /Svart
- IBF Dalen/Södra F10Vit
1 - 6
27
11:30
lör
11:30
Ersängshallen
Ersboda SK -
Gimonäs Umeå IF/Vit
2 - 2
28
10:30
sön
10:30
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF/Svart
- Spöland Vännäs IF
3 - 3
FEBRUARI 2024
10
15:30
lör
15:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF/Blå -
Gimonäs Umeå IF/Svart
2 - 3
11
17:00
sön
17:00
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Vit
- Gimonäs Umeå IF/Nord
4 - 6
17
11:00
lör
11:00
Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF /Svart
- Umeå City IBF/Vit-2
1 - 5
23
18:30
fre
18:30
Sjöfruhallen
Umeå City IBF /Blå -
Gimonäs Umeå IF /Vit
2 - 2
24
15:15
lör
15:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/Vit
- Sandåkerns SK
3 - 0
25
13:30
sön
13:30
Musköten 1
IBF Dalen -
Gimonäs Umeå IF/Svart
1 - 2
MARS 2024
16
10:30
lör
10:30
Sävaråhallen
Sävar IK -
Gimonäs Umeå IF/Svart
2 - 2
17
13:30
sön
13:30
Vildmannahallen
Umeå City IBF/F11 -
Gimonäs Umeå IF/Vit
5 - 1
23
14:15
lör
14:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF /Svart
- Holmsund City IBC
0 - 6
24
12:30
sön
12:30
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF /Vit
- Röbäcks IF/Blå
0 - 2
Sponsorer