Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontakt
KANSLI
Per Beijar
Idrottskonsulent, per.beijar@gimonasuif.se, 070-397 58 39, 090-17 08 77
Kanslichef, verksamhetsansvarig, bokningar hallar/planer, SportAdmin, FOGIS/IBIS, licenser, utbildning

Hanna Mäki
Idrottskonsulent barn och ungdom, hanna.maki@gimonasuif.se, 073-819 01 08
Klasslag, träningsprogram, värdegrund, ledarrekrytering, utbildningsplan

Mathias Malmin 
mathias.malmin@gimonasuif.se, 073-048 08 21, 090-690 48 55
Ekonomi (inkl. domarkvitton), material, nycklar/taggar, lokal- och planunderhåll, aktivitetsstöd och Cafeteria Sjöfruhallen

Benjamin Kinnunen Nassiri
bkn_88@hotmail.com, 073-663 05 37
Onsdag
Mångfaldsprojekt

STYRELSE
Alf Forsberg
Ordförande, forsberg.g.alf@gmail.com

Mirjam Bergknut 
Ledamot, mirjam.bergknut@gmail.com

Thomas Boström
Ledamot, thomas.bostrom@lfvasterbotten.se

Pär Lidgren
Ledamot, par.lidgren@skoter.se

Mattias Lindberg
Ledamot, mattias@lindbergonline.se

Ola Svensson
Ledamot, ola.svensson@vbidrott.rf.se

Camilla Thellenberg
Ledamot, camilla.thellenberg@onkologi.umu.se

Håkan Åkersten
Ledamot, hakan.akersten@hotmail.se

Maria Brattsand
Ordförande handbollskommitté, maria.brattsand@umu.se

Nina Ohlson
Ordförande innebandykommitté, nina.ohlson@umu.se

Mikael Zakrisson
Ordförande fotbollskommitté, mikael@gronstenen.se

FOTBOLLSKOMMITTÉ
Mikael Zakrisson
Ordförande fotbollskommitté, mikael@gronstenen.se

Hans Hedberg
Ledamot, hans.hedberg@onsitus.se
Ungdomsansvarig flickor

Per Westergren
Ledamot, per.westergren@umea.se
Ansvarig damlag

Kent Sandström
Ledamot, kesand2009@hotmail.se
Ungdomsansvarig pojkar

Mikael Tideman
Ledamot, mikael.tideman@carstedts.se
Ansvarig herrlag

Hanna Mäki
Idrottskonsulent, hanna.maki@gimonasuif.se
Utbildningsansvarig

HANDBOLLSKOMMITTÉ
Maria Brattsand
Ordförande handbollskommitté, maria.brattsand@umu.se

Johan Arvidsson
Ledamot, kockproffs@hotmail.com

Jonas Bergmark
Ledamot, jontegud@icloud.com

Sara Enquist
Ledamot, sara.enquist@hotmail.se

Matts Lindmark
Ledamot, matts.lindmark@gmail.com

Mattias Lundberg
Ledamot, mattias.lundberg@projektledargruppen.se

Joakim Rådeström
Ledamot, joakim.radestrom@gmail.com

Fredrik Åkerlund
Ledamot, fredrik@storgrova.se

Nina Nilsson Rådeström
Suppleant, nina.nilsson@umu.se

Per Beijar, 
Idrottskonsulent, per.beijar@gimonasuif.se
Utbildningsansvarig

INNEBANDYKOMMITTÉ
Nina Ohlson
Ordförande innebandykommitté, nina.ohlson@umu.se

Anne Andersson
Ledamot, anne.andersson@sofiehem.ac
Flick- och damlagen födda 2003 och tidigare samt damlaget

Johan Edin
Ledamot, edin_johan@hotmail.com
Herrlaget i division 1

Christian Forsehag
Ledamot, christian@gronstenen.se
Pojklagen födda 2003 och tidigare samt utvecklingslaget

Peter Hjelt, 
Ledamot, peter.hjelt@umea.se
Flick- och damlagen födda 2003 och tidigare samt damlaget

Pär Wilhelmsson
Ledamot, wilhelmsson.par@gmail.com
Herrlagen i division 1 och division 2

Sara Wilhelmsson
Ledamot, swilhelm90@gmail.com
Pojk- och flicklagen födda 2009-2004

 
Sponsorer