Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontakt
KANSLI
Per Beijar (måndag-onsdag)
Idrottskonsulent, per.beijar@gimonasuif.se, 070-397 58 39, 090-17 08 77
Kanslichef, verksamhetsansvarig handboll och innebandy, SportAdmin

Hanna Mäki (måndag-onsdag)
Idrottskonsulent barn och ungdom, hanna.maki@gimonasuif.se, 073-819 01 08
Verksamhetsansvarig fotboll och futsal, klasslag, träningsprogram, värdegrund

Mathias Malmin (måndag, torsdag)
mathias.malmin@gimonasuif.se, 073-048 08 21, 090-690 48 55
Ekonomi (inkl. domarkvitton), material, nycklar/taggar, lokal- och planunderhåll, Cafeteria Sjöfruhallen

STYRELSE
Alf Forsberg
Ordförande, forsberg.g.alf@gmail.com

Camilla Thellenberg
Vice ordförande, camilla.thellenberg@onkologi.umu.se

Thomas Boström
Kassör, thomas.bostrom@lfvasterbotten.se

Pär Lidgren
Ledamot, par.lidgren@skoter.se

Mattias Lindberg
Ledamot, mattias@lindbergonline.se

Ola Svensson
Ledamot, ola.svensson@rfsisu.se

Mirjam Bergknut 
Ledamot, mirjam.bergknut@gmail.com

Håkan Åkersten
Ledamot, hakan.akersten@hotmail.se

Mattias Lundberg
Ledamot, mattias.lundberg@projektledargruppen.se

Anders Rietz
Ordförande handbollskommitté, anders.rietz@gmail.com

Nina Ohlson
Ordförande innebandykommitté, nina.ohlson@umu.se

Eva Moe
Ordförande fotbollskommitté, eva.moe@regionvasterbotten.se

Lennart Eriksson
Suppleant, sirlennart@gmail.com

FOTBOLLSKOMMITTÉ
Eva Moe
Ordförande, eva.moe@regionvasterbotten.se

Mirjam Bergknut
Ledamot, mirjam.bergknut@gmail.com

Susanne Nilsson
Ledamot, susanne.nilsson@umea.se

Kent Sandström
Ledamot, kesand2009@hotmail.se

Patrik Sandström
Ledamot, puttesandstrom@gmail.com

Christina Stenling
Ledamot, c.stenling@gmail.com

Mikael Tideman
Ledamot, mikael.tideman@carstedts.se
Ansvarig herrlag

Runa Westerlund
Ledamot, runawesterlund@yahoo.se

Hanna Mäki
Idrottskonsulent, hanna.maki@gimonasuif.se
Utbildningsansvarig

HANDBOLLSKOMMITTÉ
Anders Rietz
Ordförande handbollskommitté, anders.rietz@gmail.com

Johan Arvidsson
Ledamot, kockproffs@hotmail.com

Jonas Bergmark
Ledamot, jontegud@icloud.com

Matts Lindmark
Ledamot, matts.lindmark@gmail.com

Mattias Lundberg
Ledamot, mattias.lundberg@projektledargruppen.se

Joakim Rådeström
Ledamot, joakim.radestrom@gmail.com

Fredrik Åkerlund
Ledamot, fredrik@storgrova.se

Nina Nilsson Rådeström
Suppleant, nina.nilsson@umu.se

Per Beijar, 
Idrottskonsulent, per.beijar@gimonasuif.se
Utbildningsansvarig

INNEBANDYKOMMITTÉ
Nina Ohlson
Ordförande innebandykommitté, nina.ohlson@umu.se

Magnus Centerlind
Ledamot, magnus.centerlind@teliasonera.com

Magnus Flygare, 
Ledamot, magnus.flygare@gmail.com

Johan Flinkfelt
Ledamot, johanflinkfelt@hotmail.com

Martin Höök
Ledamot, martin.hook@umea.se

Lars Johansson
Ledamot, rattvag@gmail.com

Helena Karlsson
Ledamot, sivan38@hotmail.com

Thomas Lindgren
Ledamot, thomas.lindgren@vll.se

VALBEREDNING
Jenny Forslund
Ordförande, forslund.jenny@gmail.com

Anders Olofsson
Ledamot, anders.d.olofsson@umu.se


 
Sponsorer